witam :-)

portret użytkownika Ela Krywko
Ela Krywko
forum: pt., 01/08/2008 - 19:50

witajcie :-))))

jest już z nami Monika i Łukasz i Małgosia i Asia i  ....

.......... czekamy na pozostałych ..... miejmy nadzieję, że dzięki nowej stronce bardziej się poznamy

 

 

portret użytkownika Łukasz Marszałek
Łukasz Marszałek
pon., 04/08/2008 - 08:34
Witam. Jeżeli mamy się bardziej poznać to może należałoby napisać kilka słów o sobie. Mieszkam w Elblągu i od zawsze lubiłem zwierzaki. Miałem żółwia, świnkę morską, chomika, ale ciężko było z nimi nawiązać bliższy kontakt. :-) Jednakże pewnego wrześniowego dnia w naszym mieście zorganizowano wystawę kotów rasowych. Oczywiście musiałem ją odwiedzić z uwagi na to, że nigdy na takiej imprezie nie byłem. W kilka miesięcy później zaczęła kiełkować myśl o posiadaniu własnego mruczka. Nie umiem powiedzieć dlaczego wybór padł na rasę NFO. Myślę, że zaimponowało mi ich długie futro. W ten właśnie sposób zamieszkała ze mną mała puszysta kulka - Bajka. Zapisałem się do klubu aby móc pokazać ją na wystawie. Niestety życie płata figle i nie wszystko poszło zgodnie z planem. (jak ktoś był na ostatniej wystawie w Tczewie to może będzie wiedział o co chodzi). W jakiś czas później postanowiliśmy że do naszej rodziny przybędzie jeszcze jedna kotka aby nasza Bajka nie czuła się samotna, gdyż nic nie zastąpi kontaktu z drugim kotem. Dlatego też w maju 2008 zamieszkała z nami ruda kotka Dior. Z perspektywy czasu widzę, że kot mieszkający sam nie jest tak szczęśliwy niż ten który mieszka z drugim przedstawicielem kociego rodu. W naszych planach jest odwiedzenie wystawy Olsztyńskiej z dwoma kotkami, tylko że nie dostaliśmy jeszcze potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia i trochę się niepokoję . Teraz kolej na Was - chętnie poczytam jakieś ciekawe historię związane z Waszymi kotami.
portret użytkownika Asia Mrozowska
Asia Mrozowska
wt., 05/08/2008 - 18:41
Witam wszystkich forumowiczów.Prowadzę hodowlę kotów brytyjskich Perła Mazur w Ostródzie.Obecnie mieszkają z nami cztery koteczki(każda w innym kolorze)oraz kocurek niebieski.Pierwsza kotka Red Label of Czankra zamieszkała z nami 3 lata temu.Nasze Brytki jak na Brytki przystało są bardzo spokojnymi przyjacielami naszej rodziny,dające nam codziennie wiele radości.Oczywiście wybieramy się także na wystawę do Olsztyna.
portret użytkownika Ela Krywko
Ela Krywko
wt., 05/08/2008 - 20:17
Witaj, Asiu. Twoje brytki są absolutnie wyjątkowe. Miałam okazję pogłaskać maluszki podczas przeglądu miotu, niesamowite uczucie. Futerko zupełnie inne w dotyku, niż moich SIBów lub norwegów Łukasza. Łukaszu, byłam w Tczewie ale ... kompletnie nie wiem, o czym napisałeś. Co tam się wydarzyło?
portret użytkownika Łukasz Marszałek
Łukasz Marszałek
śr., 06/08/2008 - 12:24
Nic takiego strasznego tylko, że to była moja druga wystawa i byłem jeszcze niedouczony. :-). Po prostu moja jeszcze wtedy jedyna kotka nie chciała się dać wystawić i ocenić bo syczała na wszystkich. Ale tak jak powiedziałem nie byłem doświadczony i zabrałem ją w rujce bo już to była końcówka, ale widać, że nie. Poza tym złożyły się na to też pewne niedogodne okoliczności (remont i czipowanie) i dlatego kotka nie miała humoru. Mam nadzieje, że teraz będzie lepiej. :-)
portret użytkownika Monika Ejsmond
Monika Ejsmond
śr., 06/08/2008 - 21:39
hej! chyba powinniśmy się spotkać co najmniej kilka razy i o tym porozmawiać, w końcu było to traumatyczne zdarzenie
portret użytkownika Wiesława Matysiuk
Wiesława Matysiuk
ndz., 01/02/2009 - 23:17

www.ilawia.dzs.pl

 

Witam!

Pozdrawiam z Iławy wszystkich klubowiczów c-4-c.Prowadze hodowlę kotow perskich.Doczekałam sie 2 miesiace temu pierwszego i licznego miotu kotow.

portret użytkownika Ela Krywko
Ela Krywko
śr., 29/06/2011 - 20:23

puk puk .... jest tu ktoś? serdecznie witamy nowych członków naszego Klubu i prosimy o kilka słów na przywitanie się :)

portret użytkownika Marta Związek
Marta Związek
pon., 11/07/2011 - 18:51

Ja (Łukasz :P ) i Marta postanowiliśmy połączyć przyjemne z pożytecznym i zawód połączyć z odwiecznym naszym marzeniem, czyli posiadaniem własnego kociaka. Tak się jakoś dobraliśmy, ze oboje jesteśmy wielbicielami tych futrzaków i wszystkich dookoła ciągle zarażamy :) Kaja przyszła do nas z hodowli Perła Mazur*PL Pani Mrozowskiej... Obecnie mieszkamy w Elblągu i niedługo spodziewamy się pierwszego miotu. Pozdrawiam!

 

portret użytkownika Monika Ejsmond
Monika Ejsmond
pon., 11/07/2011 - 20:12

 Czekamy więc na wieści o kociętach :)

portret użytkownika Ela Krywko
Ela Krywko
ndz., 22/12/2013 - 21:34

kociaki z pierwszego miotu Łukasza i Marty skończyły już dwa lata. Jak ten czas leci ....